Obyvatelé azylu

Na této stránce budete moci najít veškeré naše obyvatelstvo azylu, uvidíte fotky, budete se moci dočíst o jejich minulosti a o tom, jak se jim bude dařit u nás. Také se dozvíte, co které zvíře potřebuje a budete se moci stát jeho sponzorem, opatrovníkem, adoptivním majitelem, kamarádem.

Bez Vaší pomoci to sami nezvládneme. Budeme šťastní, pokud budou šťastní i zvířata v našem azylu.

Každé zvíře si zaslouží pomoc, každé zvíře si zaslouží žít!

Naše první azylantky :-)

Když k nám dorazili, byli velmi plaché, báli se každého pohybu i hluku. Když jsme jim po dvou dnech otevřeli kurník dokořán, dlouho se ostýchali a nakonec se odvážila první den pouze jedna slepička a jen na chvilku. Druhý den už ale ráno klovali do dvířek a vyrazili se podívat do světa čtyři a do týdne už běhali po celém výběhu všechny :-) Jak hrozná je myšlenka na milióny dalších, které jsou stále v klecích...Kdo dřív příjde, ten dřív mele a tyto tři šťastlivci měli právo osídlit jako první naši pastvinu. Jedná se o tři ovečky z neregistrovaného malochovu, kde majitel zanechal několik desítek zvířat (od ovcí, koz až po drůbež) napospas osudu.

Holky se zatím rozkoukávají a jakmile nám dovolí se k nim přiblížit, čeká je po x letech ostříhání, zkrácení paznehtů, odčervení a dle infa bude nutné i odblešení. Jedna z oveček kulhá na přední nohu a jedna vypadá, že by pro nás mohla mít ještě jedno maličké překvapení. :-D. Uvidíme po ostříhání.

Představujeme Vám Marušku, Emičku a Františku.

A opravdu měla, dokonce rovnou dvě. Maminka Maruška ovšem nebyla tou, u které jsme to očekávali, takže jsme jak na trní, na kolik se naše rodina rozroste :-)