Aktuality
Co nového Na Kopečku?

20. 2. 2018

Rádi bychom vyhlásili novou možnost, jak můžete pomoci našemu projektu a podpořit tak vznik azylu pro zvířata v nouzi! A to zábavnou formou, do které můžete zapojit i své děti! :-) Vytvořte pro náš projekt výrobek, který bude možné vždy po určitou dobu dražit na našem webu a FB. Může to být cokoliv, od obrázku po keramické zvířátko, kreativitě se meze nekladou! Budeme velmi rádi, když nám k výrobku také napíšete, od koho je apod., vše uveřejníme u fotky při dražbě. Myslíme si, že bude velmi pěkné propojit příjemné s užitečným a že nejen ti nejmenší budou nadšení pomoci zvířátkům tímto způsobem :-) Pokud budete mít zájem pomoci nám tímto způsobem, prosím, zašlete Vaše výrobky na adresu sídla spolku: Ahoz Na Kopečku z. s., Nový Svět 467, 512 46 HARRACHOV. Mnohokrát Vám tímto děkujeme a již nyní se budeme těšit na Vaše krásné výrobky.


15. 12. 2017

Přidali jsme Vám možnost, jak přispět na náš projekt a to skrze portál Darujme.cz. Také čekáme na schválení na portálu Hithit, kde bude možnost přispět na studnu pro Ahoz celých 45 dní. Doufáme, že budeme mít úspěch :-)

Zároveň zde přidávám vysvětlení ke změně účtu, ke které došlo na letácích a bannerech. Nyní disponuje náš spolek dvěma učty - první (ten původní) je náš provozní účet. Druhý účet je účtem sbírkovým. Bohužel nešlo ohlásit veřejnou sbírku a zároveň si ponechat již založený účet, tudíž jsme byli tímto nuceni otevřít další účet. Nicméně oba účty jsou transparentní, aby bylo možné sledovat veřejně pohyby na nich, a oba slouží k přijímání Vašich příspěvků. Omlouváme se tímto za komplikace :-)


22. 11. 2017

Na Kopeček už lehl první sníh a my už teď jen musíme vydržet, až na jaře zmizí ten poslední, abychom mohli začít budovat :-) Věříme, že se nám do té doby podaří vybrat dostatek finančních prostředků na studnu a oplocení. Už se nemůžeme dočkat, až to Na Kopečku ožije!


14. 11. 2017

Připravili jsme pro Vás balíčky v našem e-shopu! Potěšte své blízké nákupem maličkostí, který pomůže. Překvapte dárkem, ať už pod stromečkem nebo jen tak :-)


19. 10. 2017

Tento týden probíhá na našich FB stránkách dražba krásných výrobků z TULIPANu a také jsme přidali náš projekt na https://www.givt.cz/ , kde můžete nakupovat online z mnoha e-shopů a část z Vaší útraty půjde na Vámi vybranou organizaci, aniž byste zaplatili o korunu navíc :-) Doufáme, že tohoto webu využijete, je to velmi jednoduché!


11. 10. 2017

Krásné výrobky z chráněné dílny Sdružení TULIPAN z. s. již dorazily do našeho e-shopu!


30. 9. 2017

Kopeček se nám zabarvil do podzimních barev a my už se nemůžeme dočkat jara, až budeme moci začít budovat :) Buďte u toho s námi!


27. 9. 2017

Náš projekt jsme zkusili zaregistrovat na následujících 45 dní na portál hithit.com, kde se snažíme vybrat částku 200 000 Kč na studnu a část oplocení. Také zjišťujeme veškeré informace u stavebního úřadu co se týče projektu samotného a toho, co na pozemku může a nemůže být. Stále hledáme vhodné sponzory a nyní i dobrovolníky, kteří by mohli jakýmkoliv způsobem pomoci s propagací azylu.


5. 9. 2017

Jsme velmi potěšeni, že jsme se dnes dohodli na spolupráci s chráněnou dílnou Sdružení TULIPAN z. s., která zaměstnává lidi se zdravotním postižením, a budeme Vám moci v našem e-shopu brzy nabídnout krásné výrobky z této dílny :-) Koupí těchto výrobků přispějete nejen na vybudování našeho azylu, ale zároveň podpoříte Sdružení TULIPAN.

25. 8. 2017

Účet máme, letáky, samolepky, placky a trička jsou ve výrobě a tak již brzy bude fungovat náš e-hop! Na náš transparentní účet 2301274573/2010 můžete ale přispívat již nyní! Peníze poputují na vrtanou studnu na pozemku azylu, která bude dle odhadů hluboká více než 50 metrů a proto je to pro nás velmi finančně náročná akce, k níž se bez Vaší pomoci jen tak nedostaneme. Budeme vděčni za sebemenší částku :-)


16. 8. 2017

Transparentní účet bude až příští týden, bohužel je zapotřebí opět čekat... Web má svojí doménu, máme připravenou grafiku pro věci do našeho připravovaného e-shopu a letáky čekají pouze na informaci o transparent. účtu.


31. 7. 2017

Ahoz Na Kopečku je oficiálně zapsaným spolkem! Konečně se věci dali do pohybu! Rozjíždíme webovou stránku s vlastní doménou. Během dvou dnů navštívíme banku a zažádáme si o transparentní účet.19. 7. 2017

Pozemky jsou přepsány, teď čekáme na odezvu ohledně zápisu našeho spolku Ahoz Na Kopečku z. s. a poté se pustíme do založení transparentního účtu, na který začneme vybírat finanční prostředky na zbudování vrtané studny, protože bez vody není života.


27. 6. 2017

Máme kompletní název, facebookovou stránku a pracujeme na logu ;-)


26. 6. 2017      

Čeká se na veškeré formality co se přepisu pozemků týče, mělo by být hotovo v prvním červencovém týdnu. Dále je v plánu snaha o výměnu několika menších pozemků, abychom získali jeden veliký kus země vcelku a bylo tak snažší oplocování a celková činnost na pozemku.

V průběhu založíme spolek a transparentní účet, na který budete moci přispívat. Během toho se bude řešit také studna, a to jak povolení, tak i vhodná firma, která by se nám do toho pustila za rozumnou cenu.

Také již poptáváme materiální pomoc na stavbu plotu a kůlny, do které budeme moc ukládat veškeré věci, které bychom jinak museli pořád převážet tam a zpět, nebo je nemáme kam uložit do doby, než se do azylu nastěhujeme (jaro 2018).