Aktuality
Co nového Na Kopečku?

21. 7. 2018

Úřady pravděpodobně velice detailně studují náš projekt azylu a studny, nicméně v příštím týdnu už by se mělo opět vše dát do pohybu. Už nás svrbí ruce, jak se těšíme až budeme moci začít! Kůly jsou připravené, studnař čeká na povel a všichni jsou v pozoru.


14. 5. 2018

Konečně jsme odevzdali projektovou dokumentaci pro studnu příslušnému úřadu a nyní čekáme na povolení :-) Mezitím nás čeká odkůrnění kůlů, které jsme koupili od Krnapu pro část oplocení.


18. 4. 2018

Na Kopečku je již jaro, dnes nám přálo počasí a tak jsme se vrhli na zaměření a vytyčení první části oplocení. Jakmile se vyvrtá studna, jdeme na to :-)


2. 4. 2018

Společnost LUSH nás podpořila částkou 60 000 Kč, kterou použijeme na vyvrtání studny na pozekmu azylu. Díky tomuto štědrému daru jsme mohli zahájit první kroky, kterými jsou vyhotovení projektové dokumentace ke studni a další potřebné papírování, které je k tomu nutné. Již brzy bude Na Kopečku voda a my budeme moci na pozemku fungovat a započnout i výstavbu plotu. Obrovské díky! Zároveň děkujeme společnosti Shoptet za dar ve výši 5 000 Kč.


20. 2. 2018

Rádi bychom vyhlásili novou možnost, jak můžete pomoci našemu projektu a podpořit tak vznik azylu pro zvířata v nouzi! A to zábavnou formou, do které můžete zapojit i své děti! :-) Vytvořte pro náš projekt výrobek, který bude možné vždy po určitou dobu dražit na našem webu a FB. Může to být cokoliv, od obrázku po keramické zvířátko, kreativitě se meze nekladou! Budeme velmi rádi, když nám k výrobku také napíšete, od koho je apod., vše uveřejníme u fotky při dražbě. Myslíme si, že bude velmi pěkné propojit příjemné s užitečným a že nejen ti nejmenší budou nadšení pomoci zvířátkům tímto způsobem :-) Pokud budete mít zájem pomoci nám tímto způsobem, prosím, zašlete Vaše výrobky na adresu sídla spolku: Ahoz Na Kopečku z. s., Nový Svět 467, 512 46 HARRACHOV. Mnohokrát Vám tímto děkujeme a již nyní se budeme těšit na Vaše krásné výrobky.


15. 12. 2017

Přidali jsme Vám možnost, jak přispět na náš projekt a to skrze portál Darujme.cz. Také čekáme na schválení na portálu Hithit, kde bude možnost přispět na studnu pro Ahoz celých 45 dní. Doufáme, že budeme mít úspěch :-)

Zároveň zde přidávám vysvětlení ke změně účtu, ke které došlo na letácích a bannerech. Nyní disponuje náš spolek dvěma učty - první (ten původní) je náš provozní účet. Druhý účet je účtem sbírkovým. Bohužel nešlo ohlásit veřejnou sbírku a zároveň si ponechat již založený účet, tudíž jsme byli tímto nuceni otevřít další účet. Nicméně oba účty jsou transparentní, aby bylo možné sledovat veřejně pohyby na nich, a oba slouží k přijímání Vašich příspěvků. Omlouváme se tímto za komplikace :-)


22. 11. 2017

Na Kopeček už lehl první sníh a my už teď jen musíme vydržet, až na jaře zmizí ten poslední, abychom mohli začít budovat :-) Věříme, že se nám do té doby podaří vybrat dostatek finančních prostředků na studnu a oplocení. Už se nemůžeme dočkat, až to Na Kopečku ožije!


14. 11. 2017

Připravili jsme pro Vás balíčky v našem e-shopu! Potěšte své blízké nákupem maličkostí, který pomůže. Překvapte dárkem, ať už pod stromečkem nebo jen tak :-)


19. 10. 2017

Tento týden probíhá na našich FB stránkách dražba krásných výrobků z TULIPANu a také jsme přidali náš projekt na https://www.givt.cz/ , kde můžete nakupovat online z mnoha e-shopů a část z Vaší útraty půjde na Vámi vybranou organizaci, aniž byste zaplatili o korunu navíc :-) Doufáme, že tohoto webu využijete, je to velmi jednoduché!


11. 10. 2017

Krásné výrobky z chráněné dílny Sdružení TULIPAN z. s. již dorazily do našeho e-shopu!


30. 9. 2017

Kopeček se nám zabarvil do podzimních barev a my už se nemůžeme dočkat jara, až budeme moci začít budovat :) Buďte u toho s námi!


27. 9. 2017

Náš projekt jsme zkusili zaregistrovat na následujících 45 dní na portál hithit.com, kde se snažíme vybrat částku 200 000 Kč na studnu a část oplocení. Také zjišťujeme veškeré informace u stavebního úřadu co se týče projektu samotného a toho, co na pozemku může a nemůže být. Stále hledáme vhodné sponzory a nyní i dobrovolníky, kteří by mohli jakýmkoliv způsobem pomoci s propagací azylu.


5. 9. 2017

Jsme velmi potěšeni, že jsme se dnes dohodli na spolupráci s chráněnou dílnou Sdružení TULIPAN z. s., která zaměstnává lidi se zdravotním postižením, a budeme Vám moci v našem e-shopu brzy nabídnout krásné výrobky z této dílny :-) Koupí těchto výrobků přispějete nejen na vybudování našeho azylu, ale zároveň podpoříte Sdružení TULIPAN.

25. 8. 2017

Účet máme, letáky, samolepky, placky a trička jsou ve výrobě a tak již brzy bude fungovat náš e-hop! Na náš transparentní účet 2301274573/2010 můžete ale přispívat již nyní! Peníze poputují na vrtanou studnu na pozemku azylu, která bude dle odhadů hluboká více než 50 metrů a proto je to pro nás velmi finančně náročná akce, k níž se bez Vaší pomoci jen tak nedostaneme. Budeme vděčni za sebemenší částku :-)


16. 8. 2017

Transparentní účet bude až příští týden, bohužel je zapotřebí opět čekat... Web má svojí doménu, máme připravenou grafiku pro věci do našeho připravovaného e-shopu a letáky čekají pouze na informaci o transparent. účtu.


31. 7. 2017

Ahoz Na Kopečku je oficiálně zapsaným spolkem! Konečně se věci dali do pohybu! Rozjíždíme webovou stránku s vlastní doménou. Během dvou dnů navštívíme banku a zažádáme si o transparentní účet.19. 7. 2017

Pozemky jsou přepsány, teď čekáme na odezvu ohledně zápisu našeho spolku Ahoz Na Kopečku z. s. a poté se pustíme do založení transparentního účtu, na který začneme vybírat finanční prostředky na zbudování vrtané studny, protože bez vody není života.


27. 6. 2017

Máme kompletní název, facebookovou stránku a pracujeme na logu ;-)


26. 6. 2017      

Čeká se na veškeré formality co se přepisu pozemků týče, mělo by být hotovo v prvním červencovém týdnu. Dále je v plánu snaha o výměnu několika menších pozemků, abychom získali jeden veliký kus země vcelku a bylo tak snažší oplocování a celková činnost na pozemku.

V průběhu založíme spolek a transparentní účet, na který budete moci přispívat. Během toho se bude řešit také studna, a to jak povolení, tak i vhodná firma, která by se nám do toho pustila za rozumnou cenu.

Také již poptáváme materiální pomoc na stavbu plotu a kůlny, do které budeme moc ukládat veškeré věci, které bychom jinak museli pořád převážet tam a zpět, nebo je nemáme kam uložit do doby, než se do azylu nastěhujeme (jaro 2018).