O nás

Jsme životní partneři již 12 let, vegani, milovníci všeho živého.

K rozhodnutí vytvořit azyl pro zejména hospodářská zvířata nás přivedly jak podobné azyly v zahraničí a konečně i u nás, tak zejména víra v lidskost a empatii. Věříme, že je třeba lidi vyvést ze slepoty a ukázat jim nejen co se děje (samozřejmě ne pouze) hospodářským zvířatům, ale také jak citlivá a inteligentní tato zvířata jsou. Chtěli bychom ukázat lidem cestu jak žít zdravě aniž by bylo zapotřebí jakkoliv zneužívat nebo zabíjet jiné živé bytosti.

V našem azylu nehodláme využívat jediného zvířete pro naše vlastní potřeby. Živočišné produkty ani zvířata nebudou prodávána.

Bude pouze umožněna adopce zvířat a to pouze po důkladném prověření adoptující osoby.

Co nás nyní čeká...

Rádi bychom, po vyřešení všeho papírování, začali se studnou a vybudovali alespoň část plotu a kurník, abychom mohli pomáhat co nejdříve slepičkám z projektu www.slepicevnouzi.cz, kterým bychom rádi umožnili jak dočasnou péči u nás v azylu, tak i trvalý domov. A jakmile to bude možné a vše bude připravené, uvítáme i další obyvatele nového domova. Už teď se na to všechno moc těšíme a doufáme, že i vy! Buďte s námi u toho na našem webu, facebooku nebo Na Kopečku ;-)